Ομάδα - Τζέκος Θεόδωρος

Νίκη Χρυσίδου
Υποψήφια Δημοτική Σύμβουλος - Γαλλική Φιλολογία
Ευάγγελος Χονδρογιάννης
Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος - Φωτογράφος
Κατερίνα Χατζάκου
Υποψήφια Δημοτική Σύμβουλος - Οικονομολόγος
Ιορδάνης Φωτιάδης
Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος - Manager Διαχείρισης Ανθρώπινου Δυναμικού και Πόρων - Στέλεχος Δημοσίων Σχέσεων και Marketing της Δ.Ε.Θ
Απόστολος Τσόπουλος
Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος - Απόφοιτος Οικονομικού - Ιδιωτικός Υπάλληλος
Ζωή Τσομπάνογλου
Υποψήφια Δημοτική Σύμβουλος - Ιδιωτική Υπάλληλος
Νίκος Τσιώνης
Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος - Συνταξιούχος Αστυνομικός
Καλλίτσα Πλαστήρα
Υποψήφια Δημοτική Σύμβουλος - Λογίστρια
Αργύριος Πέτκος
Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος - Αγρότης - Βιοκαλλιεργητής
Λένκα Πέσκου
Υποψήφια Δημοτική Σύμβουλος - Μουσικός - Δασκάλα
Δημήτρης Μουντουρλής
Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος - Μηχανολόγος Εργοδηγός - Εργολάβος Δομικών Έργων
Ελένη Μητρούδη
Υποψήφια Δημοτική Σύμβουλος - Καθηγήτρια Αγγλικής Φιλολογίας
Νεκταρία Κουρούπη
Υποψήφια Δημοτική Σύμβουλος - Γραμματέας Συλλόγου Γονέων με Ειδικές Ανάγκες
Κάτια Καργιολάκη
Υποψήφια Δημοτική Σύμβουλος - Βρεφονηπιοκόμος
Κωνσταντίνος Καραμανλής
Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος - Φυσικός - Στέλεχος Πολυεθνικής Φαρμακευτικής Εταιρίας
Χαράλαμπος Κανούλας
Υποψήφιος Δημοτικός Υπάλληλος - Χωματουργικές Εργασίες
Κοσμάς Ιωάννου
Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος - Ιδιωτικός Υπάλληλος
Γρηγόριος Ευαγγελινός
Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος - Ναυπηγός - Μηχανολόγος Μηχανικός
Βασίλειος Δήμου
Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος - Ιδιωτικός Υπάλληλος
Βαϊα Γραμματικοπούλου
Υποψήφια Δημοτική Σύμβουλος - Ιδιωτική Υπάλληλος
Ευαγγελία Γαλιανού
Υποψήφια Δημοτική Σύμβουλος - Ιδιωτική Υπάλληλος
Κατερίνα Βαρσάμη
Υποψήφια Δημοτική Σύμβουλος - Ιδιωτική Υπάλληλος
Φωτεινή Αυγουστάκη
Υποψήφια Δημοτική Σύμβουλος - Marketing ICBS Business School
Γιώργος Απαζίδης
Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος - Μουσικός
Παντελής Αναγνωστάκης
Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος - Τεχνικός Ηλεκτρονικών Υπολογιστών
Νίκος Μπαλαλές
Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος - Ιδιωτικός Υπάλληλος
Μερσίνα Ζαπριανού
Υποψήφια Δημοτική Σύμβουλος - Ελεύθερη Επαγγελματίας
Ελευθερία Τσιακαλίδου – Παπάζογλου
Υποψήφια Δημοτική Σύμβουλος - Οικιακά
Κωνσταντίνος Μαργαρίτης
Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος - Μηχανολόγος Μηχανικός - Ιδιοκτήτης Τεχνικής Εταιρίας
Αγγελική Νίκου
Υποψήφια Δημοτική Σύμβουλος- Ελεύθερη Επαγγελματίας
Σέβα Δήμητρα Κέπελεκ – Γιουρτζιλίδου
Υποψήφια Δημοτική Σύμβουλος - Επιμελήτρια Κοινωνικής Πρόνοιας
Ευμορφία Μάντου
Υποψήφια Δημοτική Σύμβουλος - Αισθητικός
Πασχαλίτσα Τσιωμή
Υποψήφια Δημοτική Σύμβουλος - Ιδιωτική Υπάλληλος
Κωνσταντίνος Μπούρος
Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος - Ηλεκτρολόγος Βιομηχανικών Εγκαταστάσεων
Ειρήνη Κιλικίδου
Υποψήφια Δημοτική Σύμβουλος - Οικονομολόγος - Εικαστικός
Κατερίνα Νεγρεπόντη
Υποψήφια Δημοτική Σύμβουλος - Ιδιωτική Υπάλληλος